Aktualności

Dzień Kobiet

W niedzielę 10 marca zorganizowaliśmy Dzień Kobiet dla wszystkich mieszkańców Zdziar i Kutył w świetlicy miejskiej w Zdziarach. To byl pierwszy raz kiedy Stowarzyszenie Trzy Pokolenia publicznie wystąpiło z własnym programem artystycznym. Zaśpiewaliśmy kilka znanych piosenek, a dodatkowo po raz pierwszy przedstawiliśmy hymn naszego stowarzyszenia. Dodatkowo wystąpił dla nas zespół Jargocianie oraz uczniowe ze Szkoły Podstawowej w Zdziarach. Każda z przybyłych pań miała możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród takich jak kosmetyki, biżuteria, usługi fryzjersko-kosmetyczne.Panowie z naszego stowarzyszenia wręczyli wszytskim kobietom kwiaty i złożyli najpiękniejsze życzenia. Podczas tej imprezy zostały przeprowadzone metamorfozy u kilku pań w tym u naszej członkini stowarzyszenia. Wszystkie panie zaprezentowały się na scenie. Po części artystycznej nadszedł czas na mały poczęstunek dla przybyłych gości. Oczywiście nie obyło się bez śpiewu i dobrej zabawy!

×

Polub Nas na Facebooku